Ons team

Kinesitherapie
Foto van Stephanie Vancamp Fiche therapeut
Stephanie Vancamp

 stephanie@veemarkt6.be

  • Zaakvoerder
  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie
  • Dry needling
Foto Christophe Ceux Fiche therapeut
Christophe Ceux

 christophe@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting sport
  • Sport taping
  • Dry needling
Foto Seppe Drijvers Fiche therapeut
Seppe Drijvers

 seppe@veemarkt6.be

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting manuele therapie
Foto Wout Fiche therapeut
Wout Swillen

 wout@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting sport
  • Sport taping
Foto Shaip Evloev Fiche therapeut
Shaip Evloev

 shaip@veemarkt6.be

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting sport
Sportkinesitherapie
Foto Matthias Didden Fiche therapeut
Matthias Didden

 matthias@veemarkt6.be

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale aandoeningen optie sportkinesitherapie
  • Dry Needling
  • Neurostructurele Integratie Techniek (NST)
  • Taping
  • Kinesitherapeut A-kern KRC Genk
  • Sport Performance Training & Coaching
Osteopathische behandeling
Foto van Lisa Delvou Fiche therapeut
Lisa Delvou

 lisa@veemarkt6.be

  • Osteopathie
  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Dry needling
  • Sport taping
Hart en longen
Foto Emma Knevels Fiche therapeut
Emma Knevels

 emma@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting inwendige revalidatie
  • Obesitasrevalidatie